Теплові насоси з гарантією якості
Мікроклімат оселі та гаряче водопостачання за будь-яких умов та обставин
Теплові насоси. Економічні. Екологічні. 
Економічне теперішнє. Екологічне майбутнє.
Чому саме теплові насоси типу
“Повітря-Вода’’?
Використання повітря як первинного джерела теплової енергії - найраціональніший, найпростіший та найекономічніший із способів як опалення, вентилювання приміщень, так і обігріву води (ГВП).
Порівняння теплових насосів за типами потенційно можливих джерел теплової енергії
  • Грунт-Вода
    Тепловий насос типу “Грунт-Вода’’, на відміну від теплового насосу “Повітря-Вода’’, потребує супутнього використання спеціалізованого бурильного обладнання, можливостей розгорнути грунтові роботи на великих за площею земельних ділянках та додатково досліджувати геомісцевість на прибудинковій території. До цього ще потрібно врахувати витрати на зонди (труби з теплоносієм, які сумарно можуть становити до 150 метрів). Всі ці додаткові складнощі забирають час, екстер’єр подвір’я та збільшують вартість встановлювальних робіт.
  • Вода-Вода
    Тепловий насос типу “Вода-Вода’’, на відміну “Повітря-Вода’’, потребує наявності водойм поряд, додаткових геотермальних досліджень та витрат на десятки метрів зонда з теплоносієм.

    А для теплового насосу “Повітря-Вода’’ потрібен лише доступ до повітря!

    Підсумуємо тим, що найменш праце- та фінансово витратним різновидом теплового насосу є тип “Повітря-Вода’’.

Що таке спліт-система?
Тепловий насос може бути моноблочним та зі спліт-системою. Моноблочний складається з одного елементу, а спліт, відповідно, з двох. Це ще один безперечний плюс до системи теплового насосу. Спліт-конструкція представляє собою два блоки - внутрішній та зовнішній, які з’єднані між собою смужками з антифризом. У зовнішньому блоці як раз і знаходяться найбільш шумні елементи, такі як: випарник, компресор та вентилятор. А це означає, що більшість сторонніх шумів від насосу залишаться за межами вашої оселі.
Зробити замовлення або отримати консультацію
Зробити замовлення або отримати консультацію
Форма діяльності?
Розмір приміщення
Сайт створено командою matchmarketing.agency