Антикорозійний захист

Довготривалий захист металоконструкцій від корозії

Виконуємо роботи від 500 м2

Збільшуємо термін експлуатації промислового обладнання

Антикорозійний захист збільшує експлуатаційний термін металевих конструкцій на максимально тривалий період. SDC Group здійснює послуги з очищення, фарбування та антикорозійної обробки промислових конструкцій та обладнання з металу по всій Україні.

Комплексне обслуговування металоконструкцій нашими спеціалістами дозволить уникнути аварійних ремонтних робіт на підприємстві

Чому потрібен антикорозійний захист?

Будь-який промисловий об'єкт (елеватор, завод, склад, електростанція, старої або нової конструкції) містить в собі безліч елементів і конструкцій з металу, які схильні до корозії. Ремонт та захист металевих конструкцій промислових підприємств включає обстеження, оцінку пошкоджень і масштабів ремонту, визначення способів ремонту та конфігурації матеріалів, очищення споруд, якісну підготовку поверхні, а також покриття поверхонь шаром захисного складу.

Етапи захисту металоконструкцій

Комплекс робіт направлений на захист металевого обладнання та конструкцій від негативного впливу навколишнього середовища та агресивних виробничих факторів.

Оцінка поточного стану конструкцій та визначення конфігурації системи

На даному етапі фахівці компанії проводять обстеження конструкцій, споруд, обладнання та оцінюють фактори впливу на металеві поверхні для визначення оптимальної системи захисту. Також вивчаються умови виконання робіт: висота, доступ до конструкцій, наявність діючого обладнання, вимоги пожежної безпеки, вологість повітря та температурні параметри. Дані обставини враховуються при визначенні способу підготовки та фарбування поверхні. В деяких випадках технічні рішення і систему антикорозійного захисту замовник розробляє самостійно або за участю спеціалізованих організацій.

Очищення та підготовка поверхні

Перед грунтуванням та фарбуванням проводиться очищення металоконструкцій за допомогою гідроструминного апарату високого тиску та піскоструминного апарату. Таким чином з поверхні видаляється бруд, пил, залишки технологічних продуктів, залишки старого лакофарбового покриття, продуктів корозії. Піскоструйна підготовка захищає покриття від корозії на 80%, і лише 20% залежать від якості лакофарбового матеріалу та його нанесення.

Грунтування металоконструкцій

Важливий етап, адже від якості грунтовки та правильності її нанесення залежить стійкість подальшого фарбування. Для цього використовуються безповітряні апарати високого тиску, які дозволяють обробляти великі обсяги за короткий проміжок часу.

Фарбування металоконструкцій

Фінальний етап робіт, по завершенню якого ми отримуємо захисний лакофарбовий шар, що надійно захищає поверхню металу. Фарбування проводиться промисловими альпіністами або за допомогою спецтехніки. Також важливо підібрати ефективну систему, адже для різних цілей та умов експлуатації потрібні різні конфігурації фарб з відповідними властивостями.

Наші клієнти

SDС GROUP має великий досвід у сфері антикорозійного захисту різних промислових споруд. Cпівпрацюючи з провідними світовими виробниками антикорозійних матеріалів, ми можемо гарантувати найвищу якість послуг.

ОТРИМАЙ ПРОПОЗИЦІЮ ВІД SDС GROUP
відповідай на три запитання та безкоштовно отримуй пропозицію для своєї компанії
Заповнюй форму зворотного зв'язку та отримай пропозицію
Ваша сфера діяльності?
Види робіт, що цікавлять
Хто ви із учасників ринку?