Фарбування елеваторів

Ремонт та фарбування бетонних та металевих елеваторів

SDС GROUP

Забезпечимо правильне зберігання продукції на елеваторі

Ми проводимо лакофарбові роботи з нанесення покриття на фасади металевих і залізобетонних силокорпусів, використовуючи спорядження промислових альпіністів. Бригади мають великий досвід роботи в даному напрямку. Швидко і якісно здійснять фарбування фасадів. Вартість послуг залежить від обсягу та складності робіт.

Своєчасне фарбування зерносховища збільшує термін експлуатації всієї споруди. Захистимо покриття конструкції від попадання атмосферних опадів та її подальшого руйнування.


Працюємо в три етапи

ПІДГОТОВКА
очищення поверхні елеватора та підготовка для нанесення грунтовки
ГРУНТОВКА
нанесення шару (або кількох шарів) грунтовки, в залежності від об'єкта
ФАРБУВАННЯ
нанесення фарби із застосуванням спеціалізованих апаратів.

Щоб ефективно боротися з корозією металів споруд елеватора, використовуємо лакофарбові матеріали, які при нанесенні покращують зовнішній вигляд споруди, при цьому створюючи стійке захисне покриття — антикорозійний захист металоконструкцій споруд елеваторів.

Сталеві резервуари часто зазнають різних навантажень

- перепади погодних температур,
- атмосферні опади,
- зіткнення з хімічними речовинами,
- висока температура, механічні ушкодження.

Тому, виконуючи фарбування металевих ємностей, потрібно підбирати спеціальні антикорозійні фарби, які можуть витримати дані умови експлуатації. Вони стійкі до різних умов і можуть витримати потрібну температуру.

Фарбуємо елеватори безповітряним розпиленням

Фарбування апаратами високого тиску забезпечує рівномірне нанесення фарби та економію матеріалів.
Метод Вагнер
Безповітряне розпилення і повітряний метод Вагнер дає швидкий результат, що в рази перевищує валикове нанесення фарби. Промислові альпіністи SDC GROUP фарбують елеватори у два шари рівномірного та якісного покриття.
Ремонтні роботи, в тому числі фарбування фасаду силокорпуса спрямована не тільки на цілісність і термін служби конструкції, але і на надання споруді презентабельного вигляду.
Колір підбирається відповідно до ступеня експлуатації і призначення силокорпусів. Зазвичай в роботі використовуються світлі тони. Таке покриття захищає силокорпус від впливу агресивних сонячних променів.

Фарбування металевих і бетонних елеваторів здійснюємо також на висоті та в важкодоступних місцях. Виконуємо роботи в короткі терміни. Індивідуальний підхід та робота по всій Україні.

ВАЖЛИВО

Своєчасно провести фарбування і захист покриття, щоб корозія і тріщини не нанесли шкоди об'єкту. У випадку руйнації споруди заміна та ремонт силокорпуса будуть в рази дорожче, особливо, якщо обладнання виконано із залізобетонних матеріалів.

SDС GROUP

Крім фарбування будівлі елеватора здійснюємо ремонт елеваторних споруд та технічних поверхів
корпуси;
фасади;
силоси:
норії;
ємності;
сушарки

Ремонт та фарбування елеватора запобігає виникненню тріщин та захищає зерно від проникнення вологи

Наші клієнти
ОТРИМАЙ ПРОПОЗИЦІЮ ВІД SDС GROUP
відповідай на три запитання та безкоштовно отримуй пропозицію для своєї компанії
Заповнюй форму зворотного зв'язку та отримай пропозицію
Ваша сфера діяльності?
Види робіт, що цікавлять
Хто ви із учасників ринку?