бункери

SDC GROUP
01. Бункери для відходів
02. Накопичувальні бункери
03. Бункери для завантаження

для сипучих матеріалів

Обладнання, що дозволяє максимально швидко і в повному обсязі забезпечити завантаження транспорту
Про
Бункери
SDC Group пропонує виготовлення бункерів для швидкого та ефективного завантаження транспорту на елеваторах.
Бункери для відвантаження зерна та відходів на транспорт забезпечують більш легке розвантаження і виготовляються з різними діаметрами. Висота та ширина обирається з розрахунку великих транспортних засобів, які легко заповнюються зерном або відходами під час проїзду через бункер. Даний вид елеваторного обладнання використовується для відвантаження на автомобільний і залізничний транспорт.

Наша компанія забезпечує легкість завантаження бункера, контроль за наповненням матеріалів, автоматичне відключення і неможливість пересипу, простота вивантаження у вагони або кузов автомобіля.

Бункери для відходів
Бункери застосовуються для вивантаження сипких матеріалів і можуть застосувуватися у харчовій, переробній, фармацевтичній, хімічній та інших галузях промисловості.
01
Бункер завантаження на Автотранспорт
02
Бункери завантаження на залізничний вагон
Якісним показником елеватора є можливість залізничного відвантаження продукції. Тому завжди актуальним елеваторним обладнанням є бункера, що дозволяють максимально швидко і в повному обсязі забезпечити завантаження залізничних вагонів.
03
Бункери відвантаження зерна можуть працювати як самостійні пункти, так і в складі лінійних елеваторів. Час окупності проекту – до одного року.
Бункер для фасування в Біг-беги
Накопичувальний бункер та оригінальна система захвату з вузлом зважування і дозування має широкий діапазон регулювань, що дозволяє заповнювати біг-беги з різними розмірами та конфігурацією.
04
Бункери завантаження витратних матеріалів на лінії
Бункери входять до складу різних технологічних ліній і призначені для приймання та зберігання сипучих матеріалів у процесі їх переробки.
05
Європейська сталь у виготовленні бункерів
Наші бункери виготовляються із якісного гаряче оцинкованого сталевого листа. Обладнання виконано у відповідності з нормами та директивами ЄС
Мобільність елеваторного обладнання
Конструкція передбачає кілька варіантів монтажу та складання, що економить час на встановлення бункерів.
Доповнення для бункерів
Здійснюємо поставку зерносховищ з усіма видами необхідних доповнень, таких як сходи доступу, двері для виконання перевірок, що розташовується на даху або на циліндрі, перила, опори, і т.д.

Якісне елеваторне обладнання

Використання нашої компанії у виготовленні елеваторного обладнання передових технологій разом з досвідом працівників нашого технічного відділу дозволяють надавати нашим клієнтам персональні рішення для завантаження матеріалів в найкоротші терміни.

Все обладнання виконано у відповідності з нормами та директивами ЄС. Встановлені датчики наповнення верхнього рівня. Можливе як автоматичне, так і ручне завантаження матеріалів в бункери.

бункери для сипучих матеріалів

Технічні особливості завантажувальних бункерів

  • Ємність бункеру для відходів 70 куб.м.
  • Висота секцій 505 мм. Конструкцію можна розширити до потрібних обсягів;
  • гладка внутрішня поверхня для полегшення очищення;
  • розмір розвантажувального отвору бункера становить 300 х 300 мм. Отвір обладнано засувкою, керування якої виконується з рівня підлоги за допомогою тяги керування;
Додаткове обладнання
• Індикатор рівня
• Оглядовий люк із запобіжними гратами, що монтується в підлозі
• Роздільна стінка
• Засувка з ручним керуванням
• Засувка з електроприводом
• Сходи
• Огородження

Наша компанія використовує європейську сталь для виготовлення розвантажувальних бункерів, новітні технології, матеріальні ресурси, кваліфікованих робітників та налагоджену логістику установок по всій Україні.

ОТРИМАЙТЕ ПРОПОЗИЦІЮ ВІД SDС GROUP
дайте відповідь на три запитання та безкоштовно отримайте пропозицію для своєї компанії
Заповніть форму зворотного зв'язку та отримайте пропозицію
Ваша сфера діяльності?
Види робіт, що цікавлять
Хто ви із учасників ринку?
Нашими клієнтами вже стали