Герметизація міжпанельних швів

SDС Group виконує герметизацію швів на промислових спорудах, ангарах, складах, підземних галереях, силосах тощо. У таких конструкціях найчастіша проблема – проникнення вологи, що призводить до значних фінансових втрат у вигляді зіпсованого технологічного обладнання або продукції, що зберігається. Якщо проблему не ліквідувати вчасно, виникають ризики руйнування окремих частин споруд та конструкцій під впливом проникаючої вологи і температурних коливань.

Надаємо послугу від 100 погонних метрів.

Чому потрібна герметизація міжпанельних швів?

Протікання під час дощу викликає проникнення вологи з вулиці у приміщення
Промерзання вологи призводить до розширення міжпанельних швів та поступового руйнування
Продування стін при сильному потоці вітру
Поява грибкових паразитів та цвілі в приміщенні
Герметизація є надійним утепленням стінових поверхонь будівлі
Фахівці нашої компанії здійснюють не тільки якісне закладення швів і стиків в нових об'єктах, а й утеплення старих споруд через ремонт швів бетонних конструкцій. Герметизація дозволить назавжди позбутися від протікання, протягів, промерзання, цвілі, грибків. Температура в приміщенні зросте, що заощадить кошти на обігрів споруди в холодний період року.
Ще один важливий напрямок в підтримці належного стану об'єктів сільськогосподарської промисловості - ремонт силосів. Він полягає у відновленні герметичності споруди, що дозволяє силосу утримувати необхідну температуру і вологість, не допускаючи псування продукції. Своєчасне обслуговування допоможе запобігти подальшому руйнуванню споруди.

Основні цілі герметизації елеваторів:

 • 1
  Продовження довгостроковості служби силосів елеваторів
 • 2
  Ізоляція сипучої маси від вологи (наприклад, в силосах для зерна)
 • 3
  Збільшення ефективності газації і фумігації зернових силосів
Чому роботи з герметизації міжпанельних швів повинні виконувати промислові альпіністи?
Роботи по герметизації та ремонту міжпанельних стиків можуть виконувати тільки промислові альпіністи, які мають необхідне спорядження, обладнання та відповідну кваліфікацію. Промислові альпіністи нашої компанії користуються якісним професійним спорядженням, за допомогою якого вони можуть дістатися до важкодоступних стиків при будь-якій висоті об'єкта.
Чому роботи з герметизації міжпанельних швів повинні виконувати промислові альпіністи?
Роботи по герметизації та ремонту міжпанельних стиків можуть виконувати тільки промислові альпіністи, які мають необхідне спорядження, обладнання та відповідну кваліфікацію. Промислові альпіністи нашої компанії користуються якісним професійним спорядженням, за допомогою якого вони можуть дістатися до важкодоступних стиків при будь-якій висоті об'єкта.

Основні технології герметизації :

 • Первинна зовнішня герметизація панельних швів
  Проведення робіт на фінальному етапі будівництва нової будівлі для утеплення міжпанельних швів. Всі внутрішні порожнечі в стиках між швами заповнюються спеціальним утеплювачем. Потім зовнішня сторона покривається герметиком, який ефективно захищає від попадання вологи в утеплене приміщення.
 • Вторинна герметизація міжпанельних швів
  Герметизація швів проводиться без або з розкриттям шва. У першому випадку герметик укладають на шар попереднього герметика або зверху шва. В такому випадку необхідно підібрати матеріал на 100% сумісний зі старим герметиком, а також переконатися у хорошій адгезії старого матеріалу до існуючої поверхні. У другому випадку - старий герметик і утеплювач повністю видаляють, потім зачищають поверхню, шов заповнюють новим утеплювачем і замазують новим герметиком.
 • Зовнішня герметизація "Теплий Шов"
  Особливість таких робіт по обробці міжпанельних швів полягає в тому, що спочатку шов акуратно очищається від старого утеплювача. Потім видаляється фарба, а також інші покриття, що можуть спричинити зниження рівня адгезії. Роботи по підготовці міжпанельних швів проводяться за допомогою гідроструменевого апарата високого тиску, що дозволяє якісно підготувати поверхню. Потім шов запінюється і одночасно з цим укладають спеціальний матеріал для утеплення. Після затвердіння матеріалів наноситься спеціальний герметик. Таким чином досягається висока ступінь герметизації. Ця технологія включає використання піни, вілотерма, гармонізуючої мастики, поліуретанового або акрилового герметика. Методика може використовуватися як при первинній, так і при вторинній герметизації.
 • Герметизація деформаційних швів
  У випадку коли конструкція зазнає деформації під час експлуатації (навантаження та розвантаження силосу елеватора, деформація поверхні при підвищенні температури), ми застосовуємо спеціальні ізоляційні матеріали з високим коефіцієнтом еластичності.

Професійний підхід

У різних ситуаціях конфігурація системи матеріалів для ремонту буде різною. Одне і те саме технічне рішення може бути ефективним в одному випадку та зовсім непрацюючим у іншому. Саме тому для прийняття правильного технічного рішення ми ретельно вивчаємо ситуацію та підбираємо для замовника максимально ефективну ремонтну систему. Маючи в своєму арсеналі широкий асортимент сучасних матеріалів та професійну команду, ми впевнено вирішуємо поставлені задачі.
Наші клієнти
ОТРИМАЙ ПРОПОЗИЦІЮ ВІД SDС GROUP
відповідай на три запитання та безкоштовно отримуй пропозицію для своєї компанії
Заповнюй форму зворотного зв'язку та отримай пропозицію
Ваша сфера діяльності?
Види робіт, що цікавлять
Хто ви із учасників ринку?