Гідроізоляція

Надаємо послуги з гідроізоляції
від 100 м2

Визначаємо найменш витратну технологію вологоізоляції

Обстежуємо споруди та вивчаємо основні джерела вологи

Зіткнулися з проблемами гідроізоляції споруд?

Пошкодження виникають внаслідок впливу зовнішніх чинників, що знижують міцність залізобетонних конструкцій елеватора і зменшують їх довговічність

SDС GROUP

Відновлюємо герметичність елеваторів

Процес подачі зерна на елеваторі супроводжується розхитуванням швів, порушується міцність і герметичність конструкції споруди. Тріщини з часом збільшуються в розмірах, пропускаючи все більше вологи, це призводить до швидкого псування зернових культур. SDC GROUP пропонує високоякісний ремонт швів елеваторів за допомогою гідроізоляції, що виконується промисловими альпіністами.

Обслуговування та ремонт елеватора охоплює процес гідроізоляції фундаментів, цоколів, складів, комунікацій, покрівель різного типу. Якісна гідроізоляція елеватора - запорука сухості і відсутності проблем в період експлуатації об'єкта.

Методи гідроізоляційних робіт

Для захисту від проникнення вологи в бетонні споруди використовуються методики, що різняться своєю трудомісткістю, ефективністю та переліком матеріалів.
ОБМАЗУВАЛЬНА
ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ
Мастики наносяться гарячим або холодним способом: в першому випадку адгезія забезпечується плавленням бітуму, у другому - додаванням розчинника в полімерний комплекс. Після обмазки поверхні мастика полімеризується, формуючи еластичний шар, що не пропускає вологу.
Обклеювальна
гідроізоляція
Використовуються мембрани або рулонні матеріали, що включають бітум. Матеріал наклеюється на підготовлену поверхню, повністю покриваючи її і захищаючи від вологи. Іноді фіксацію проводять з нагріванням рулонного матеріалу - тоді гідроізоляції називають наплавлювальною.
Проникаюча
ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ
Проводиться для обробки пористих матеріалів - в першу чергу бетону. На підготовлену поверхню наноситься кремнійорганічний склад, який проникає в пори, заповнюючи їх. Після полімеризації складу формується шар, що не пропускає вологу і перешкоджає її капілярному руху.
Ін'єкційна
ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ
Роботи виконуються із застосуванням матеріалів, які не наносять на поверхню, а під тиском закачують в товщу стіни. Спеціальні пристосування - пакери - вставляються в пробурені отвори, і через них подається гідроізоляційний розчин: тиск розподіляє засіб в товщі матеріалу, тому ефективність гідроізоляції підвищується.

Тільки своєчасна гідроізоляція елеваторів дає можливість знизити експлуатаційні витрати і забезпечити мінімальну собівартість зберігання зернової продукції.

Етапи гідроізоляції

Технологія підготовки залежить від того, який саме засіб буде застосовуватися. Але при цьому основні етапи залишаються незмінними
1
Очищення поверхні
Для розтину максимальної кількості пір. Шви, щілини і тріщини очищаються від забруднень, а при необхідності - розшиваються.
2
Герметизація
Великі порожнини або наскрізні отвори герметизуються (використовується цементний розчин, полімерні герметики, спеціальні стрічки)
3
Грунтовка
Для кращої адгезії з вологоізоляційним складом на основу наноситься грунтовка.
Майже будь-яке зерносховище потребує догляду та гідроізоляції споруди. Особливо це стосується фундаменту силосних споруд, розвантажувальних підземних галерей елеваторів і бункерів для пристроїв по прийманню зерна. Технічний стан залізобетонних конструкцій елеватора залежить від впливу зовнішніх і внутрішніх факторів.

Слабкі гідроізоляційні місця на зерносховищах

Ремонт та гідроізоляція елеватора запобігає виникненню тріщин та захищає зерно від проникнення вологи.
фундамент силосів
шви примикання підлоги та стін
місця вводів комунікацій
холодні (робочі) шви бетонування
технологічні отвори від вводів обладнання
деформаційні шви
Правильно сплановані та проведені гідроізоляційні роботи запобігають руйнуванню будівлі
Відновлення гідроізоляції галерей елеватора
Внаслідок впливу зовнішніх чинників, які знижують міцність залізобетонних елементів елеватора і зменшують їх довговічність виникають пошкодження. Якщо не відновити пошкоджені ділянки та не захистити їх, це може призвести до пошкодження як окремих конструкцій елеватора, так і всієї споруди.
Наші клієнти
ОТРИМАЙ ПРОПОЗИЦІЮ ВІД SDС GROUP
відповідай на три запитання та безкоштовно отримуй пропозицію для своєї компанії
Заповнюй форму зворотного зв'язку та отримай пропозицію
Ваша сфера діяльності?
Види робіт, що цікавлять
Хто ви із учасників ринку?